Usb Kablo Şarj Edermi ?

Bazı fotoğraf makinesi üreticileri çıkarttıkları fotoğraf makinesi yada video kamera modellerinde özellik olarak usb kablo ile bilgisayarda yada lcd tvden şarj etme özelliği koymaktadırlar.

Bildiğimiz üzere 2 çeşit şarj etme yöntemi vardır birincisi dijital fotoğraf makinelerimizdeki yada video kameralarımızdaki pilleri (batarya) çıkartarak şarj cihazına takarak şar edebilmekteyiz bir diğer yöntemde ise usb kablo ile direk prize takarak yada usb çıkışı olan cihazlardan şarj etmekteyiz.

Sonuç olarak kullanmakta olduğumuz cihazlarda fabrika çıkışlı usbden şarj edebilme özellikli fotoğraf makinesi,video kameralar vardır eğer şarj şarj aleti satın alıcaksanız bu 2 özellikten faydalanabilirsiniz dilerseniz usb kablo satın alabilirsiniz dilersenizde direk pili şarj eden cihaz satın alabilirsiniz.Lütfen yorumlarınızı ve sorularınızı aşağıdaki formdan bizlere ve diğer okurlarımıza iletiniz.

1.238 Defa Goruntulenmistir.Bu urun Hakkinda Kafaniza Takilan Tum Soruları Bizimle Lutfen Paylasin.Alttaki Formdan Soru Sorabilir,Arayabilir Yada Mail Atabilirsiniz.Lutfen Bizimle Temas Kurun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir